Piłkochwyty na boisko wielofunkcyjne do szkół

Siatka na piłkochwyty boiska szkolne wielofunkcyjne

Wszystkie obiekty sportowe, z których korzystają dzieci muszą spełniać rygorystyczne warunki w zakresie bezpieczeństwa ich użytkowania oraz odpowiedniego ogrodzenia. Dlatego stosowane na nich zabezpieczenia mają za zadanie nie tylko chronić znajdujące się na płycie boiska dzieci, ale również zabezpieczać siedzące na trybunach osoby. Ponadto siatki ogradzające boiska mają za zadanie wyłapywać piłki, które mogłyby wypaść poza ich teren i narazić przechodzących na urazy ciała.

Wśród siatek znajdujących się w naszej ofercie posiadamy produkty doskonale spełniające funkcję ochronną boisk szkolnych, placów zabaw oraz innych obiektów sportowych, których przeznaczenie wymusza stosowanie tego typu siatek zabezpieczających. Dodatkowo, nasze siatki mogą być z powodzeniem stosowane jako piłkochwyty, pozwalające na wyłapywanie piłek wypadających poza boisko oraz wylatujących zbyt wysoko w powietrze.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie siatki wykonane są z polipropylenu z wykorzystaniem technologii bezwęzłowej, dzięki czemu konstrukcje te są bezpieczne w użyciu oraz wytrzymałe. Ogrodzenia wykonane z naszych siatek są odporne na niekorzystne zjawiska pogodowe takie, jak: silny wiatr oraz opady śniegu i deszczu. Jednocześnie pozostają odporne na wgniecenia i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.  

Siatki na piłkochwyty dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych oraz rozmiarach. Mogą być montowane na dowolną długość i rozmiar. Ze względu na wielkość oczka dysponujemy siatkami o parametrach: 4,5 x 4,5 cm, 8 x 8 cm, 10 x 10 cm oraz wiele innych. Wszystkie z nich dostępne są w wielu kolorach i o różnej grubości sznurka siatki. Obecnie siatki na ogrodzenia boisk szkolnych produkowane są w następujących kolorach: beżowy, biały, czarny, niebieski, zielony, żółty oraz szary.

Odpowiednie dobranie typu siatki gwarantuje obniżenie kosztów związanych z eksploatacją i utrzymaniem boiska szkolnego oraz zwiększa poziom bezpieczeństwa zarówno graczy, jak i widzów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów