Kotary grodzące

Siatki na kotary grodzące do podzielenia hali sportowej i sali gimnastycznej

Kotary grodzące są niezwykle przydatnym elementem wyposażenia wszelkich obiektów sportowych, w których istnieje potrzeba odgrodzenia od siebie poszczególnych elementów boiska.

Wszystkie proponowane przez nas siatki doskonale spełniają swoje funkcje. Pozwalają na szybkie i skuteczne wydzielenie mniejszych boisk na dużej powierzchni hali lub sali sportowej w taki sposób, aby nie kolidowały one ze sobą i zapewniały graczom jak najwięcej komfortu gry. Jednocześnie siatki te skutecznie zabezpieczają uczestników gry znajdujących się w poszczególnych strefach przed uszkodzeniami ciała spowodowanymi uderzeniami od piłek wylatujących poza wyznaczone strefy.

Siatki grodzące do hal i sal sportowych proponowane przez naszą firmę doskonale sprawdzają się jako kotary grodzące. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów są one, podobnie jak siatki z przeznaczeniem na ogrodzenie boiska na świeżym powietrzu, odporne nie tylko na działanie niskich lub wysokich temperatur, ale przede wszystkim nie odkształcają się i pozostają w niezmienne również w przypadku wszelkiego rodzaju uszkodzeń mechanicznych. Ze względu na niepoddawanie się działaniom niekorzystnych warunków atmosferycznych, siatki te nadają się do grodzenia powierzchni znajdujących się wewnątrz pomieszczeń oraz na świeżym powietrzu.

Wszystkie siatki dostępne są w wielu kolorach: niebieskim, zielonym, czarnym, białym, żółtym i szarym oraz beżowym. Niemniej wielość wariantów kolorystycznych związana jest z typem siatki – grubością sznurka i rozstawem oczek.

Siatki grodzące do hal i sal sportowych są idealnym zabezpieczeniem wszelkiego rodzaju pomieszczeń. Pozwalają na zmniejszenie nakładów finansowych przeznaczonych na utrzymanie oraz eksploatację. Jednocześnie siatki te pełnia funkcję piłkochwytów, zabezpieczając zarówno graczy, jak i widownię przed piłkami wydostającymi się poza obręb wydzielonej strefy ćwiczeń.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów