Siatka na okna

Siatka na okno do zabezpieczenia szyb przed wybiciem

Zabezpieczenie szyb okiennych przed wybiciem jest obowiązkiem każdego właściciela posesji, szczególnie jeżeli w jej pobliżu znajduje się boisko lub inny obiekt, ze strony którego może płynąc zagrożenie. Zamontowanie siatki na okno zabezpieczającej szyby przed wybiciem jest zatem sposobem na unikniecie wysokich kosztów związanych ze wstawieniem nowego okna.

Tego rodzaju zabezpieczenia pozwalają na uchronienie się od szkód związanych z wybiciem szyby i ponoszeniem związanym z tym kosztów. Dlatego we wszystkich miejscach, w których istnieje takie ryzyko (na przykład w halach i salach sportowych) dobrze jest zabezpieczyć szybę oraz wnęki okienne.

Skuteczność działania siatki ochronnej na okno zależy w dużej mierze od sposobu jej zamontowania. Przede wszystkim powinny być wykonane z materiałów odpornych na rozciąganie i być jednocześnie bardzo odporne na uderzenia. Ponadto, aby mogły należycie spełniać swoją funkcję, powinny być montowane w niewielkim oddaleniu od szyby okiennej.

W naszym sklepie znajdują się siatki ochronne na okna, które mogą zostać zamontowane zarówno w celu zabezpieczenia okien w domach i mieszkaniach oraz do obicia szyb okiennych w halach i salach sportowych.

Wszystkie oferowane w naszym sklepie siatki wykonane są z najwyższej jakości materiałów (polipropylen) przy użyciu technologii bezwęzłowej. Dzięki temu charakteryzują się dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Są dostępne w wielu kolorach, miedzy innymi: niebieskim, zielonym, czarnym, białym, żółtym i szarym oraz beżowym. Kolorystyka uzależniona jest od typu siatki zabezpieczającej okna. Posiadamy siatki o różnej grubości sznurka, a także w wielu wariantach wielkości oczka

Siatki na okno zabezpieczająca szyby przed wybiciem są doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zwrócenia szczególnej uwagi na zabezpieczenie szyb okiennych przed uszkodzeniem.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów