Piłkochwyty i siatki na hale, sale sporetowe

Siatka na piłkochwyt na hale sportowe i sale gimnastyczne

Nowocześnie wyposażona hala sportowa w piłkochwyty

Hale sportowe to dziś jedne z popularniejszych miejsc, gdzie zarówno młode, jak również starsze pokolenie spędza swój wolny czas. Najczęściej odbywają się tam treningi w siatkówkę, koszykówkę i piłkę nożną oraz rozgrywki w tychże dyscyplinach drużynowych. Z racji coraz lepszych materiałów i dostępnych na rynku sprzętów wymagania miłośników sportu są coraz większe i oczekują oni od miejsca, w którym spotykają się na co dzień w celu wspierania swoich zainteresowań, znacznie więcej niż kilka czy kliniaście lat temu. Ważny jest oczywiście sprzęt, który się tam znajduje. Nie może zabraknąć nie tylko dobrych piłek, ale również bramek i koszy. Powinno być odpowiednio dużo miejsca i najlepiej umożliwiać tym samym jednoczesną grę kilku drużyn. To jednak nie wszystko. Liczy się także każdy, nawet najmniejszy szczegół, który znacząco podnosi komfort gry i dba o bezpieczeństwo zawodników i widzów znajdujących się na widowni.

Piłkochwyty, to siatki, których podstawowym zadaniem jest zatrzymywanie piłki, chroniąc tym samym przed przedostaniem się jej poza teren boiska. Odpowiadają zatem za bezpieczeństwo każdego, kto znajduje się nie tylko na boisku, ale także na trybunach. Jednocześnie umożliwia szybkie zwrócenie piłki i kontynuowanie gry czy treningu.

Piłkochwyty można również wykorzystać przy okazji podzielenia sali na sektory, aby w tym samym czasie mogło odbywać się kilka zajęć, a także by stanowiły ochronę ścian przed obijaniem ich przez piłki.

Jaka siatka na piłkochwyty na hale sportowe i sale gimnastyczne?

Długoletnie doświadczenie pozwala nam nie tylko na produkcję solidnych siatek i ich transport oraz montaż u klienta, ale również na dopasowanie ich parametrów do możliwości i potrzeb konkretnego obiektu sportowego oraz preferencji klienta. Piłkochwyty, które montowane są wewnątrz budynku, wykonujemy z polipropylenu metodą bezwęzłową. Wielkość oczek i grubość siatek może być dowolna. Najlepiej jednak wybrać siatkę o grubości 4 mm lub 5 mm i wielkość oczek 8x8, 10x10 lub 12x12.

Tanie siatki ochronne i siatki na piłkochwyty można też zobaczyć w sklepach / cena / ceny / cennik /;- nalur.pl - siatki-sportowe.pl

Pokazuje 1 - 23 z 29 elementów