Piłkochwyty na ściany

Piłkochwyt na ściany - siatka na piłkochwyt do sali gimnastycznej i hali sportowej

Siatki na piłkochwyty znajdują szerokie zastosowanie we wszelkiego rodzaju salach gimnastycznych oraz halach sportowych. Dzięki ich obecności znacznie zwiększa się poziom bezpieczeństwa osób znajdujących się w tych miejscach. Pozwalają one na zabezpieczenie ścian oraz znajdującego się w hali sprzętu sportowego przez uszkodzeniami spowodowanymi przez piłki oraz innego rodzaju elementy wykorzystywane do ćwiczeń.

Piłkochwyty na ścianę pozwalają na zatrzymanie piłek w wydzielonych strefach boiska sportowego, pozwalając na bezpieczne i łagodne zatrzymanie się bez ryzyka narażania osób znajdujących się na terenie boiska na ewentualne obrażenia z powodu uderzenia.

Wszystkie siatki na piłkochwyty na ściany wykonane są z wysokiej jakości polipropylenu przy zastosowaniu technologii bezwęzłowej, dzięki czemu konstrukcje te są bezpieczne w użyciu oraz wytrzymałe. Zabezpieczenia wykonane z naszych siatek są odporne na niekorzystne zjawiska pogodowe takie, jak: silny wiatr oraz opady śniegu i deszczu. Jednocześnie pozostają odporne na wgniecenia i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.  

Wszystkie znajdujące się w naszym sklepie siatki nadają się do zastosowania jako piłkochwyty i ogrodzenia wszelkiego rodzaju boisk oraz wyznaczania stref gry. Mogą również zostać wykorzystane do wyznaczenia zewnętrznych granic pola boiska i jednocześnie spełniać funkcje chroniące obserwujące grę osób.

Siatki na piłkochwyty na ściany dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych: niebieskiej, zielonej, czarnej, białej, żółtej, szarej oraz beżowej. Jednocześnie oferujemy nasze produkty w różnych wariantach ze względu na szerokość rozstawu oczek siatki oraz grubość wykorzystanego sznurka. Mnogość dostępnych rozstawów pozwala na praktyczne i estetyczne zabezpieczenie ścian.

Siatki na piłkochwyty są idealnym zabezpieczeniem hal sportowych. Pozwalają na zniwelowanie nakładów finansowych przeznaczonych na utrzymanie oraz eksploatację.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów