Siatki na korty tenisowe - piłkochwyty

Siatka na piłkochwyty stosowana na kort tenisowy

Siatka jest nieodzownym elementem wyposażenia każdego kortu tenisowego. Jej zadaniem jest nie tylko wyłapywanie piłek wypadających poza obręb boiska, ale również odgrodzenie poszczególnych jego części lub wydzielenie osobnych boisk. Siatka rozmieszczona naokoło boiska do gry w tenisa również zabezpiecza go przed działaniem zjawisk atmosferycznych takich, jak: podmuchy wiatru. Siatki zabezpieczające zapobiegają przedostawaniu się zanieczyszczeń oraz dzikich zwierząt na teren kortu.

Ze względu na grubość oczka, w naszej ofercie można znaleźć siatki o następującym rozstawie oczek: 4,5 x 4,5 cm oraz 2 x 2 cm. Siatki na piłkochwyty dostępne są również w zależności od grubości sznurka: 3 mm, 4mm oraz 5mm.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie siatki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nasze produkty są nie tylko wytrzymałe na wszelkiego rodzaju odkształcenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Dzięki unikalnej technologii produkcji siatek z polipropylenu bezwęzłowego, są one równocześnie odporne na działanie niekorzystnych zjawisk atmosferycznych: silnych podmuchów wiatru, opadów deszczu i śniegu.

Oferowane przez nas siatki doskonale spełniają swoją funkcję zabezpieczającą korty tenisowe przed przedostaniem się na ich teren dzikich zwierząt oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Dzięki temu istnieje możliwość znacznego ograniczenia wydatków związanych z eksploatacją i utrzymaniem kortu. Jednocześnie siatki na piłkochwyty zabezpieczają zarówno graczy, jak i znajdujące się na widowni osoby, przed uderzeniem wypadającej poza obręb kortu piłki. Nadają się również do wykorzystania jako ściana odgradzająca poszczególne stanowiska do gry na większym terenie.

Siatki znajdujące się w naszym sklepie dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych: niebieskim, zielonym, czarnym, białym, żółtym i szarym oraz beżowym.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów