Piłkochwyty na boska piłkarskie

Siatki na piłkochwyty stosowane na boisko piłkarskie

Piłka nożna jest tą dyscypliną sportu, która wyzwala ogromne emocje nie tylko wśród kibiców, ale przede wszystkim wśród zawodników. Niejednokrotnie w trakcie meczów piłkarskich możemy obserwować gracza, który posyła piłkę na trybuny. Jest to ekscytujące, ale może być również niebezpieczne dla znajdujących się tam osób.

Zadaniem piłkochwytów jest zatrzymanie piłki, która zostanie wyrzucona poza obręb boiska. Znajdują one szczególne zastosowanie zwłaszcza do ochrony boiska znajdującego się na świeżym powietrzu, na przykład do zabezpieczenia boisk do piłki nożnej. Dzięki specjalnej konstrukcji siatki rozciągniętej na stalowych słupkach, takie zabezpieczenie pozwala na swobodne obserwowanie gry oraz spełnienie wymagań dotyczących bezpieczeństwa osób znajdujących się na trybunach.

Profesjonalne siatki do zamontowania na boiskach piłkarskich wykonane są z polipropylenu metodą bezwęzłową, dzięki czemu zabezpieczenie to charakteryzuje się wysoką wytrzymałością nie tylko na wszelkiego rodzaju zniekształcenia oraz uszkodzenia mechaniczne, ale przede wszystkim ogromną wytrzymałością na niekorzystne zjawiska atmosferyczne (silny wiatr oraz opady śniegu i deszczu).

Wszystkie znajdujące się w naszym sklepie siatki nadają się do wykorzystania jako piłkochwyty i ogrodzenia boisk do piłki nożnej. Mogą zostać wykorzystane do wyznaczenia zewnętrznych granic pola boiska i jednocześnie spełniać funkcje chroniące obserwujące grę osoby. Nasze siatki nadają się również do wykorzystania jako piłkochwyty zabramkowe, które pozwalają na skuteczne przechwycenie piłki wypadającej poza obręb boiska. Ponadto ogrodzenia wykonane z naszych siatek są doskonałym rozwiązaniem w przypadku boisk osiedlowych, które wkomponowane są w teren osiedla.

Zabezpieczenia boisk piłkarskich dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych: niebieskim, zielonym, czarnym, białym, żółtym i szarym oraz beżowym.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów